אתר התיירות הרשמי של אילת

סרטים באילת

תוכנית הסרטים השבועית

סרטים ל: 15/11/2018 - 21/11/2018
טלמסר: 08-637-31-77
טלפון להזמנות: 08-637-31-76
חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד|Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

סרט המשך ל"חיות הפלא והיכן למצוא אותן" המבוססים על רבי המכר של ג'יי. קיי רולינג. הפעם, ניוט סלמנדרה הקוסם הצעיר, עומד מול המכשף גרינדלוולד אשר ברח מהכלא ומנסה ליצור שלטון של קוסמים טהורי דם.

ז'אנר: פנטזיה
במאי: דיויד ייטס
שחקנים: אדי רדמיין, ג'וד לאו, גוני דפ
אורך: 134 דקות

בכורה
ה21:4518:3516:30
ו23:1020:30
שבת22:0518:2013:05
א21:4518:3516:30
ב21:3516:30
ג21:3516:30
ד21:3516:30
אלמנות|Widows

ארבע נשים ללא מכנה משותף מוצאות עצמן אלמנות ותחת חובות לאחר שוד כושל שביצעו הבעלים שלהן. הנשים חוברות יחדיו ויוצאות לשוד משלהן כדי לשרוד את החובות שהן קיבלו מבני זוגם.

ז'אנר: מתח, פעולה
במאי: סטיב מקווין
שחקנים: ויולה דיוויס, מישל רודריגז, ליאם ניסן, קולין פירת'
אורך: 129 דקות

בכורה
ה20:5519:10
ו23:0520:30
שבת21:0017:0515:45
א20:5519:10
ב21:1018:35
ג21:1518:30
ד21:1018:35
רפסודה בוהמית|Bohemian Rhapsody

להקת קווין וסולנה פרדי מרקורי בדרמה ביוגרפית מלווה במיטב המוסיקה של הלהקה.

ז'אנר: דרמה מוסיקלית, ביוגרפיה
במאי: בריאן סינגר
שחקנים: מייק מאיירס, רמי מאלק
אורך: 134 דקות

ה21:15
ו22:55
שבת19:40
א21:15
ב21:00
ג18:35
ד21:00
הנערה ברשת העכביש|The Girl in the Spider's Web

ליסבת סאלנדר הצעירה מנסה לעזור לנשים מוכות ולנקום בשמן, אך נלכדת בעצמה בתוך רשת סבוכה.

ז'אנר: מתח, פעולה, דרמה
במאי: פדה אלווארז
שחקנים: קלייר פוי
אורך: 117 דקות

ה18:30
שבת22:2019:40
א18:30
ב19:10
ג21:05
ד19:10
סיפור אחר|The Other Story

אירוסיה הקרובים של ענת שחזרה בתשובה ביחד עם בן זוגה גורמת להוריה הגרושים לאחד כוחות ולנסות למנוע את הנישואין.

ז'אנר: דרמה
במאי: אבי נשר
שחקנים: ששון גבאי, ג'וי ריגר, יובל סגל
אורך: 112 דקות

ו20:30
שבת17:15
ב18:35
ד18:35
מפצח האגוזים וארבע הממלכות|The Nutcracker and the Four Realms

מבוסס על היצירה "מפצח האגוזים ומלך העכברים" מאת א.ת.א הופמן. קלרה רוצה להשיג מפתח מיוחד בכדי לפתוח קופסה בה נמצאת מתנה יקרה. בכדי להשיג את המפתח היא עוברת אל עולם מקביל, מסתורי ומיוחד, בו עליה לחצות ארבע ממלכות ולעבור חוויות רבות.

ז'אנר: פנטזיה
במאי: לאסה הלסטרום
שחקנים: קיירה נטלי, מורגן פרימן, מקנזי פוי
אורך: 99 דקות

ה16:30
שבת15:0013:0511:00
א16:30
ב16:30
ד16:30
ילד יפה|Beautiful Boy

סיפור על היחסים המורכבים בין רגשות אשמה ואהבה של אב כשהוא מגלה שבנו הפך מצעיר תמים לנער מצולק ומכור לסמים.

ז'אנר: דרמה
במאי: פליקס ואן כרונינגן
שחקנים: סטיב קארל, טימוטי שאלמה
אורך: 120 דקות

מועדון הסרט הטוב
ג19:10
מפלצת בשלג|Smallfoot

מפלצת שלג בשם מיגו מאמינה כי יצורי אדם אכן קיימים. מיגו יוצא עם חברתו למסע להביא את יצורי ה"סמולפוט" כהוכחה אל הכפר.

ז'אנר: אנימציה
במאי: קארי קירקפטריק
שחקנים: צ'נינג טייטום, ג'יימס קורדן, ג'יימס לברון
אורך: 96 דקות

מדובב
ה16:30
שבת13:0011:00
א16:30
ג16:30
הבית עם השעון המסתורי|The House with a Clock in Its Walls

ילד צעיר שאיבד את הוריו עובר לגור בבית המוזר של דודו. הילד הצעיר מגלה כי בתוך הבית נחבא שעון מסתורי ומלא בקסם שנבנה על ידי מכשף ומסוגל להביא לקץ העולם, והוא יוצא למסע, לאתר את השעון המסתתר בין כתלי הבית.
ז'אנר: פנטזיה, הרפתקאות
במאי: אילי רות'
שחקנים: קייט בלאנשט, ג'ק בלאק, קייל מקלכלן
אורך: 105 דקות

מדובב
שבת15:1011:00
ב16:30
ג16:30
ד16:30
שתף: